• Kóczán Mór iskolanapok - ünnepélyes megnyitó

• Akikre büszkék vagyunk

Új fényképek a Akikre büszkék vagyunk albumban

• Értesítés

Szülői értekezlet

Értesítjük  a Tisztelt Szülőket, hogy 2018. szeptember 25-én   ( kedden )  15.30 órai kezdettel szülői értekezletet tartunk a főépületben, majd az osztályokban. Mindenkit szeretettel várunk.

• Ünnepélyes tanévnyitó 2018. szeptember 3.

Új fényképek a Ünnepélyes tanévnyitó albumban

• Ünnepélyes tanévnyitó -értesítés

Értesítjük a Tisztelt Szülőket és kedves Diákjainkat, hogy az ünnepélyes tanévnyitó 2018. szeptember 3-án (hétfőn) 8:30-kor lesz az iskola udvarán. Mindenkit szeretettel várunk!

• 2018-2019-es tanév

• Ballagás

Új fényképek a Ballagás albumban

• Ünnepélyes tanévzáró

Új fényképek a Ünnepélyes tanévzáró albumban

• Gyereknap

Új fényképek a Gyereknap albumban

• Egészség- és sportnap

Új fényképek a Egészség- és sportnap albumban

• Szülői értekezlet

Értesítjük a Tisztelt Szülőket, hogy 2018. május 10-én, csütörtökön 16:30 órai kezdettel szülői értekezletet tartunk az osztályokban. Mindenkit szeretettel várunk!

• Értesítés

Az iskola igazgatónője 2018. 5.7-én  ( hétfőn ) igazgatói szabadnapot rendel el az iskola tanulói számára.

A tanítás szerdán, május 9-én folytatódik

• Beiratkozás

Értesítjük a Tisztelt szülőket, hogy iskolánban a beiratkozás 2018. április 6-án (pénteken) 14:00 órakor lesz. Kérjük a szülőket, hogy hozzák magukkal személyi igazolványukat és gyermekük születési anyakönyvi kivonatát. Köszönjük!

• TESZTELÉS 9 - 2018. 3. 21

Tisztelt Szülők!

Értesítjük Önöket, hogy a 9. osztályos tanulók tesztelésére 2018. 3. 21-én kerül sor a következő tantárgyakból: matematika, magyar nyelv és irodalom valamint szlovák nyelv és irodalom.

• Tisztelt Szülők és Iskolabarátok!

A csilizradványi Kóczán Mór Alapiskola pedagógusai és diákjai nevében tisztelettel megköszönöm, hogy adójuk 2 %-ával az előző években támogatták intézményünket.

Bízom benne, hogy idén is számíthatok nagylelkűségükre. Kérem, ha tehetik, idén is támogassák iskolánkat. A szükséges nyomtatvány az alábbi linkről letölthető:

https://data.hu/get/11050811/pdfresizer.com-pdf-resize.pdf (lassú letöltés opció)

Tisztelettel: Nagy Judit igazgatónő

• Ki mit tud

Új fényképek a Ki mit tud albumban

• Szülői bál

A csilizradványi Kóczán Mór Alapiskola igazgatósága és a Szülői Munkaközösség tisztelettel meghívja Önt és becses családját a hagyományos Szülői Bálra, amely 2018. február 17-én (szombat, 19:00) lesz a balonyi faluházban.Zene: Bertók István és zenekara, Belépő: 17 €.

• Szülői értekezlet

Értesítjük a Tisztelt Szülőket, hogy 2018. január 11-én, csütörtökön 16:30 órai kezdettel szülői értekezletet tartunk az osztályokban.Mindenkit szeretettel várunk!

• BÚÉK

Új fényképek a BÚÉK albumban

• Kellemes karácsonyi ünnepeket

Új fényképek a Kellemes karácsonyi ünnepeket albumban