étlap

Étlap - 2021.9.6.-2021.9.9.

• Gyereknap

• Tisztelt Szülők!

Az új minisztériumi rendelet alapján 2021. május 3-tól nem kell negatív tesztet felmutatni sem a szülő, sem a tanuló részéről. A jelenléti oktatás feltétele a szülő által kitöltött és aláírt nyilatkozat, melyet a tanuló hétfőn reggel ad le az osztályfőnökének. A nyilatkozatot minden tanulónk pénteken megkapta.

Kérjük a kedves szülőket, hogy gyermekeiket csak egészségesen engedjék iskolába.

Vigyázzunk magunkra, vigyázzunk egymásra!

• Tisztelt Szülők, kedves Tanulók!

A csilizradványi Kóczán Mór Alapiskola értesíti Önöket, hogy 2021. 4.26-tól megkezdődik a jelenléti oktatás az alapiskola minden évfolyama számára.

A jelenléti oktatás feltételei:

· EGY szülő 7 napnál nem öregebb negatív tesztjének fénymásolata, VAGY fénymásolata annak a dokumentumnak, amely bizonyítja, hogy a törvényes képviselő átesett a Covid 19 betegségen (180 napnál nem öregebb), VAGY fénymásolat a második oltásról (Moderna, Pfizer), amely óta eltelt 14 nap, VAGY fénymásolat az első oltásról (Astra Zeneca), amely óta eltelt 4 hét.

· a tanuló 7 napnál nem öregebb negatív tesztjének fénymásolata, vagy fénymásolata annak a dokumentumnak, amely bizonyítja, hogy a tanuló átesett a Covid 19 betegségen (180 napnál nem öregebb)

· Továbbra is érvényes a szülő és a tanuló esetében is az orvosi igazolással alátámasztott kivétel

· a fertőzésmentességről szóló becsületbeli nyilatkozat 8/a, amely a feltüntetett linken, valamint az iskola főépületének bejáratánál található meg

· a tanulóknak az egyszerű maszk használata kötelező

· Amennyiben ezeknek a feltételeknek nem tesznek eleget, a tanulót nem tudjuk fogadni az iskolában!!!

Az oktatással kapcsolatos tudnivalókról az osztályfőnökök tájékoztatják a tanulókat.

Mindenkit szeretettel várunk!

Nagy Judit, igazgatónő

Anyilatkozat az alábbi linkről letölthető:

• Leendő elsős szüleink figyelmébe:

Tanszerek az első osztályban:

• Figyelem! VÁLTOZÁS!

Az új rendelet alapján minden alapiskolát látogató tanulónak elég az egyszerű szájmaszk viselete.

• Tisztelt Szülők, kedves Tanulók!

A csilizradványi Kóczán Mór Alapiskola értesíti Önöket, hogy 2021. 4.19-től megkezdődik a jelenléti oktatás a 8. és 9. évfolyam számára.

A jelenléti oktatás  feltételei:

• mindkét szülő 7 napnál nem öregebb negatív tesztjének fénymásolta, vagy fénymásolata annak a dokumentumnak, amely bizonyítja, hogy a törvényes képviselő átesett a Covid 19 betegségen (3 hónapnál nem öregebb), vagy fénymásolat a második oltásról, amely óta eltelt 14 nap
    • a tanuló 7 napnál nem öregebb negatív tesztjének fénymásolata
    • a fertőzésmentességről szóló becsületbeli nyilatkozat 8/a, amely a feltüntetett linken, valamint az iskola főépületének bejáratánál található meg
    • a tanulóknak az FFP2 maszk használata kötelező
    • Amennyiben ezeknek a feltételeknek nem tesznek eleget, a tanulót nem tudjuk fogadni az iskolában!!!

Az oktatással kapcsolatos tudnivalókról az osztályfőnökök tájékoztatják a tanulókat.

Mindenkit szeretettel várunk!

Nagy Judit, igazgatónő

a nyilatkozat az alábbi linkről letölthető: https://www.minedu.sk/navrat-do-skol-2021-s-ucinnostou.../

strana: