Utorok 19. 3. 2024

Látogatók száma

Počet návštev: 912500
  • A mai napon a labdarúgás került előtérbe. A 6. - 7. évfolyamos fiúk Somorján vívtak nagy harcot a járási döntőbe jutásért. Sajnos most nem sikerült a továbbjutás.

Hajrá Radvány

• Április 26-án iskolánk vendége volt Németh Lajos meteorológus. Tanulóinknak az aktuális globális természeti problémákról és időjárási jelenségekről tartott előadást, majd a közvetlen, humoros szakember egy gyorstalpalót is tartott nekünk arról, hogyan készíthetjük el saját magunk „hiteles“, egy évre szóló időjárási előrejelzést. Köszönjük az élményekkel teli előadást!

• Április 25-én 8. osztályos tanulóink felvilágosító, megelőző előadáson vettek részt. Köszönjük MUDr. Horňák Simon Alica nőgyógyásznak az előadást!

• Vendégünk volt ismét Fodor Péter, aki a rovarokról tartott érdekes előadást az alsó tagozatos tanulóknak. Felfrissítettük virágágyásainkat is. Tanulóink projektjei magukért beszélnek.

• SIKEREK a MATEMATIKA OLIMPIÁSZ verseny járási fordulóján Dunaszerdahelyen.

Április 12-én a hatodik, hetedik és nyolcadikos tanulók mérettették meg magukat. A hetedikesek közül eredményesen végzett Diószegi Dániel és Takács Csilla. A nyolcadikosaink közül Nógel Attila (2.hely), Zalka Sofia és Mahely Csaba eredményes megoldók. A járási versenyen részt vett még Sebő Flórián és Takács Bálint. Gratulálunk a tanulóknak.Köszönjük a felkészítést Fekete Katalin , Horváth Katalin és Morva Virgínia tanító néninek.